УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ

Інтернет-магазин shoe-cream.com здійснює повернення та обмін товару відповідно до вимог законодавства.

1). Порядок повернення товару належної  якості

Згідно з чинним законодавством ви можете протягом 14 днів повернути товар належної якості або обміняти його, якщо:

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т. п .
  • товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка
  • збережені всі ярлики і заводське маркування
  • товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості

При поверненні чи обміні товару належної якості витрати на транспортування компенсує покупець.

Виняток

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів». Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (з Постановами КМ N 1317 (1317-2003-п) від 20.08.2003, N 1642 (1642-2004-п) від 13.12.2004, N 1173 (1173 -2005-п) від 07.12.2005). Подробиці за посиланням

До таких товарів відносяться:

  • товари в аерозольній упаковці

2). Порядок повернення товару неналежної якості або не того товару, що замовлявся

Якщо покупець отримав не той товар, який замовляв або товар має суттєві вади, що виникли з вини продавця чи виробника, він має право повернути або обміняти товар на інший за домовленністю. Витрати на транспортування компенсує продавець. 

Виняток

Кошти за товар який був пошкоджений, загублений чи розукомлектований при транспортуванні відшкодовує транспортна компанія (Нова Пошта). Оглядайте замовлення при отриманні на предмет пошкодження та комплектності. При виникнені проблем не підписуйте накладну та не забирайте товар з відділення, сфотографуйте посилку та звяжіться з нами для спільного вирішення проблеми. Претензії щодо комплектації та цілісності не приймаються якщо ви забрали посилку з відділення не перевіривши товар у присутності працівників Нової пошти. Ми якісно пакуємо відправки і страхуємо на повну вартість замовлення щоб виключити втрати при транспортуванні але не несемо відповідальності за дії транспортної компанії.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Кошти за повернений товар виплачуються в день отримання повернутого товару. Гроші повертаються платнику на карту з якої була оплата, або іншим способом по домовленності. Кошти не можуть бути виплачені іншій особі!